Приватне підприємство ІПМЦ "Бойківська Думка"

Тисовець – Історія

Ти́совець — село  в Сколівському районі Львівської області.

Населення становить 157 осіб. Орган місцевого самоврядування — Козівська сільська рада

Село вперше згадується в історичних документах 1538 р. За іншими даними село засноване князем Янушем Острозьким у 1618 р. У 1880 р. тут було 24 хати і проживали 124 жителі, всі українці.

У 1967 р. територія довкола Тисовця була відведена під військове лісництво, яке використовувалось для навчальних цілей, зокрема — під навчальний танковий центр країн учасниць Варшавського Договору. Для цього жителі села були виселені ще у 1963 р., їх помешкання зруйновані.

Зараз Тисовець — навчально-спортивна база зимових видів спорту Міністерства оборони України, тут спортсмени тренуються у стрибках з трампліну, біатлоні, лижних гонках, лижному двоборстві, гірських лижах, фрістайлі, слаломі тощо. Це єдина база в Україні, яка забезпечує спортивну підготовку в умовах середньогір’я. Інфраструктура бази включає в себе крісельний і 3 бугельні витяги, гірськолижні траси різного рівня складності, траси для біатлону та бігових лиж, спортивний та тренажерний зали.
Відомий Тисовець і спеціальною 500-метровою трасою для могулу, одного з видів фрістайлу. Саме тут проводяться змагання з цього, вже олімпійського, виду спорту.