Приватне підприємство ІПМЦ "Бойківська Думка"

Цукор та яйця за рік подорожчали на 50%

У 2020 році ціни на цукор, яйця та олію зросли на 54,7%, 52,3% та 25,6% відповідно.

У найбільшій роздрібній ме­режі супермаркетів «АТБ» повідомили, що лише з листопа­да вартість цукру зросла на 11%, борошна – на 18% (очікується ще на 10%), макаронних виро­бів – на 13%, гречки – на 10%, гороху – на 15%, молока – на 5-10%, масла – на 5%. Яйця в «АТБ» подорожчали на 50%.

Ціни ростуть як для роздріб­них покупців, так і для оптових.

У Торгово-промисловій па­латі зазначають, що за останні півроку внутрішні ціни на пше­ницю, жито, кукурудзу зросли за всіма позиціями з 3,7-4,7 тис грн до майже 9 тис грн за тон­ну. Саме на зерно приходиться до 60% собівартості одного яйця.

Ще кілька місяців тому бо­рошно коштувало дешевше, ніж зараз коштує зерно, з якого воно виробляється.

«Аналогічна ситуація на рин­ку цукру. Внутрішні ціни на цу­кор на 30-40% перевищують сві­тові ціни, і навіть при цьому за­контрактувати цукор українські виробники кондитерських і хлі­бопекарських виробів, морозива та інші на внутрішньому ринку не можуть», – зазначають у ТПП.

Як свідчать дані Держстату, за січень ціни в середньому зрос­ли на 1,3%, у порівнянні з по­переднім місяцем, і на 6,1% – у порівнянні з аналогічним пе­ріодом минулого року.

«За вирахуванням сезонної складової споживчі ціни у січні підвищились на 1%, що є зна­чним зростанням як для одно­го місяця. І хоча зростання вар­тості олії, цукру та овочів упо­вільнилося, їх внесок, доповне­ний черговим збільшення ціни на яйця, зумовив зростання ін­дексу цін на продовольчі това­ри на 1,4% за місяць», – зазна­чає керівник Центру макроеконо­мічного моделювання KSE Юрій Шоломицький.

За матеріалами

Leopolis.news.