Приватне підприємство ІПМЦ "Бойківська Думка"

Фізичний гарт – понад усе!

18 липня у с. Верхня Рожанка Славської ОТГ біля школи відкрили мультифункційний спортивний майданчик.

Після урочистого перерізання стрічки з вітальними словами до присутніх звернулись очільник Славської ОТГ Володимир Бега, секретар Славської селищної ради Олег Даниляк, начальниця відділу освіти, культури і спорту Славської селищної ради Ольга Кореневич, директорка Верхньорожанківського ЗЗСО І-ІІ ст. «Кольорова мрія» Оксана Пинів, староста Верхньорожанківського старостинського округу Руслан Маркович, а також представник інвестора Володимир Гаразд.

Священник з церкви Зіслання Святого Духа, що у Верхній Рожанці, отець Ярослав Левицький благословив усіх присутніх та освятив спортивний майданчик.

Славський селищний голова Володимир Бега привітав усіх присутніх, зазначивши, що для того, щоб виховати здорову націю, потрібно дбати про фізичний розвиток дітей. Саме тому місцева влада й будує такі майданчики. Очільник селища сподівається, що цей майданчик стане улюбленим місцем для дітвори і вони займатимуться тут не тільки під час уроків фізкультури, але й у позаурочний час.

Відтепер школярі зможуть на цьому майданчику пограти у футбол, волейбол, баскетбол та великий теніс. Сам процес гри буде доволі комфортним, адже на поверхні замість трави та асфальту зробили спеціальне м’яке гумове покриття. Також встановили високу огорожу з металевої сітки, щоби м’яч не вилітав за межі поля. З нагоди відкриття майданчика відбувся дитячий турнір з міні-футболу між командами школярів зі Славська, Нижньої та Верхньої Рожанки.

На відкриття спортивного майданчика учні разом з вчителями Верхньорожанківського ЗЗСО І-ІІ ст. «Кольорова мрія» підготували концертну програму з танцями, музикою та навіть акробатичними трюками.

До речі, на території Славської громади це вже третій майданчик подібного типу. Перший з’явився у Волосянці у 2019 році, потім – у Нижній Рожанці у 2020 р. і нарешті цьогоріч у Верхній Рожанці. Планується спорудження та відкриття такого майданчика також у Либохорі. Жителі Славської ОТГ щиро вдячні селищній раді за побудову таких інфраструктурних об’єктів, що приноситимуть користь молодому поколінню.

Сподіваються, що така хороша тенденція збережеться і надалі.

Марта ІЛЬНИЦЬКА.