Приватне підприємство ІПМЦ "Бойківська Думка"

У співпраці народжується успіх

Цьогорічна зима в лютому принесла для Козівської ОТГ чимало незручностей – особливо на автошляхах у селах та між ними. Снігові замети неабияк ускладнили рух автотранспорту.

У цій надзвичайно важкій си­туації не розгубився та знайшов вихід голова Козівської сільської ради Василь Йосипович Щекун. Щоб вчасно ліквідовувати наслід­ки негоди, спільними діями сіль­ської ради, дорожньої служби, підприємців, лісівників, небай­дужих місцевих громадян, роз­чищали замети на автошляхах. Працювали злагоджено та з ро­зумінням справи.

Негода довго не відступала. Але громада, на чолі зі своїм очільником, теж не здавалася.

Така співпраця сільської ради з доброчинцями в скрутний час є досить вагомою.

Особливо важко доводилося в найвіддаленіших селах.

Природа непередбачено все додавала й додавала нової робо­ти. Інколи не встигали впорати­ся з заметами, через що припи­нявся рух автотранспорту. Голова звертався до громадян з розумін­ням ставитися до незручностей, спричинених негодою. Робота на дорогах не припинялася…

– Василь Йосипович висло­вив особливу подяку автодорож­ній службі, підприємцям, окре­мим громадянам, лісівникам, які підтримали відповідною техні­кою, фаховими працівниками, паливом, а також тим, хто в се­лах вийшов розчищати автошля­хи з лопатами. Завдячуючи їм, громадяни Козівської ОТГ могли добиратися в Сколе та Стрий на роботу чи їхати транспортом у визначені місця за інших потреб, – зазначає секретар Козівської сільської ради Михайло Богда­нович Арендач. – Наш голова в час негоди постійно тримав на контролі ситуацію на автошля­хах. Застерігав мешканців ОТГ від необов’язкових подорожей, пропонував дотримуватися тех­ніки безпеки на дорогах.

Ми вкотре пересвідчилися, що керівник має бути добрим організатором і мати повагу се­ред громадян. Саме таким є ко­зівський сільський голова, який своє головування розпочав із до­брих справ.

Світлана ФЕДЕВИЧ.