Приватне підприємство ІПМЦ "Бойківська Думка"

Сесія Сколівської міської ради

Нещодавно відбулась ХІІ сесія Сколівської міської ради. Розпочалось засідання виконанням Гімну України. Відтак Сколівський міський голова Микола Романишин оголосив порядок денний, який включав 171 питання.

Під час розминки директор КНП «Сколівський центр первинної медичної допомоги» Іван Щадей розповів про стан вакцинації на Сколівщині. Зокрема, вже зробили щеплення 1200 людей вакцинами «Пфайзер», «Астразенека» та «Коронавак». Остання має найменше побічних ефектів, її ефективність понад 80%. Доповідач зазначив, що 48% медиків Сколівщини є провакциновані. Було наголошено, що абсолютними протипоказами до щеплення є: всі види алергії, контакт з хворими на Ковід та температура тіла понад 38 0 С. Директор КНП «Сколівська центральна лікарня» Олег Андрусишин розповів про стан фінансування в даному лікувальному закладі.

Потім депутати міської ради приступили до розгляду питань з порядку денного сесії. Відповідно до положення було прийнято рішення про присвоєння звання «Почесний громадянин Сколівщини». Також було вирішено встановити на будівлі Сколівської міської бібліотеки, що по вул. Д.Галицького, 54, яка є об’єктом власності Сколівської міської ради, меморіальну дошку на честь почесного громадянина Сколівського району Теодора Витвицького та провести церемонію її урочистого відкриття у рамках відзначення 30-ї річниці Незалежності України.

Опісля міські обранці внесли зміни в обсяг міського бюджету Сколівської міської ради на 2021 рік та розглянули ряд фінансових питань. Було надано дозвіл відділу освіти, молоді та спорту Сколівської міської ради на придбання та встановлення дитячих ігрових майданчиків. Після цього внесли зміни до таких Програм: фінансової підтримки КНП «Сколівська центральна лікарня», розвитку ЖКГ та благоустрою, фінансування будівництва та ремонту доріг тощо.

Крім того, були розглянуті питання про внесення змін до структури та штатної чисельності апарату та виконавчих органів Сколівської міської ради, КП «Водопровідно-каналізаційне господарство» та деяких освітніх закладів Сколівської ТГ.

Вирішились на сесії і земельні питання про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу їх у власність.

Було розглянуто й інші важливі питання життєдіяльності Сколівської ТГ та прийнято відповідні рішення.

Марта ІЛЬНИЦЬКА.