Приватне підприємство ІПМЦ "Бойківська Думка"

Сесія Сколівської міської ради

Нещодавно відбулась X сесія Сколівськї міської ради. Порядок денний для присутніх оголосив Сколівський міський голова Микола Романишин. Найперше, міські обранці розглянули питання, які стосувались встановлення податків, зборів та пільг на 2022 рік, встановлення ставок і пільг із сплати земельного податку на 2022 рік та встановлення ставок і пільг і сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2022 рік.

А далі на сесії депутати розглянули питання про внесення змін в обсяг міського бюджету Сколівської міської ради на 2021 рік та затвердили рішення виконавчого комітету Сколівської міської ради з питань бюджету.

Після цього внеслись зміни до таких Програм: розвитку житлово-комунальних господарств та благоустрою Сколівської міської ради на 2021 рік; проведення інвентаризації земель комунальної власності та розробки проєктів землеустрою на території Сколівської міської ради на 2021 рік; фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Сколівська центральна лікарня» Сколівської міської ради на 2021 рік; фінансової підтримки проведення основних заходів культурно-просвітницького спрямування Сколівської міської ради на 2021 рік; оновлення матеріально-технічної бази та розвитку освіти на 2021 рік.

Також депутати затвердили Положення про Молодіжну раду при Сколівській міській раді.

Насамкінець міські обранці розглянули ряд важливих земельних питань.

Завершилось сесійне засідання Гімном України.

Ірина РУСИН.