Приватне підприємство ІПМЦ "Бойківська Думка"

Сесія Сколівської міської ради

Кілька днів тому відбулася IX сесія Сколівської міської ради. Головував на сесійному засіданні Сколівський міський голова Микола Романишин. Після виконання Гімну України, чиновник оголосив порядок денний. На сесії міські обранці вирішили ряд важливих питань.

Найперше, депутати внесли зміни в обсяг міського бюджету Сколівської міської ради на 2021 рік, а також в рішення сесії Сколівської міської ради від 22.12. 2020 № 82 «Про затвердження кошторису видатків по апарату Сколівської міської ради».

А далі внеслись зміни до наступних Програм: фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Сколівська центральна лікарня» Сколівської міської ради; фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Сколівський центр первинної медичної допомоги» Сколівської міської ради; розвитку місцевого самоврядування, організації та проведення протокольних і соціально-культурних заходів Сколівської міської ради у 2021 році; з фінансування робіт пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг комунальної власності на 2021 рік; оновлення матеріально-технічної бази та розвитку освіти на 2021 рік; розвитку житлово-комунальних господарств та благоустрою Сколівської міської ради на 2021 рік; відшкодування пільг на послуги зв’язку та коштів на санаторно-курортне лікування пільгових категорій громадян, які проживають на території Сколівської міської ради на 2021 рік.

Відтак депутати вирішили ряд питань, які стосувалися затвердження структури та штатної чисельності закладів освіти Сколівської міської ради. Крім цього, затвердилося Положення про встановлення пам’ятних знаків і меморіальних дощок на об’єктах комунальної власності Сколівської міської ради.

Після цього головуючий запропонував розглянути питання про перейменування вулиць на території Сколівської міської ради у с. Труханів та с. Корчин та вступу до ВАОМС «Асоціація міст України».

Вирішились на сесії і земельні питання про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу їх у власність.

Розглянуто й інші важливі питання життєдіяльності району та прийнято відповідні рішення.

Ірина РУСИН.