Приватне підприємство ІПМЦ "Бойківська Думка"

Свято молодості, радості і натхнення відзначили у Славську

Як відомо, на літню пору припадають святкування, присвячені молодим людям. А точніше, в Україні День молоді відзначають в останню неділю червня. Це свято засноване в 1994 році. Цікавим є той факт, що на Сколівщині, а саме у Славську, його відзначають уже втретє.

Захід відбувся 27 червня на Співочому полі. Його організувала Славська селищна рада. Програма заходу була насиченою і зацікавила не тільки місцевих жителів, але навіть найвибагливіших гостей.

На святі були присутні Славський селищний голова Володимир Бега та депутат Львівської обласної ради Олег Дуда. Вони нагородили учнівський парламент за активну участь в громадському житті подарунками від обласної та селищної рад.

Також були відзначені наймолодші працівники всіх бюджетних структур. З привітальним словом звернувся до молоді Володимир Миронович і наголосив, що це свято активних і позитивних людей, які хочуть змінити світ на краще. Славський селищний голова впевнений, що наша молодь буде гідною заміною старшому поколінню і побудує достойне майбутнє.

На святі виступали відомі гурти, такі як «Цвіт Кульбаби», «Фіолет», «Wszystko». А глядачі мали можливість не тільки насолодитись улюбленими піснями, але й потанцювати під відкритим небом. Робив це свято цікавішим і діджей Julik (Юлік).

Також присутні мали змогу покидатися фарбами Холі.

Процес кидання цією сухою сумішшю подарував усім яскраві та барвисті емоції. Для наймолодших учасників свята були створені дитячі ігрові зони.

Відгуки про свято були дуже приємними для організаторів. Молодь надзвичайно скучила за такими заходами і відчувається, що їх потрібно проводити частіше.

Як бачимо, розвиток і дозвілля молоді для Славської селищної ради в пріоритеті. Це чудово організоване свято подарувало всім незабутні моменти щастя, які надовго залишаться в пам’яті. А це в наш час дорого коштує…

Ірина РУСИН.