Приватне підприємство ІПМЦ "Бойківська Думка"

Про результати господарювання лісівників

27 травня, голова Стрийської районної ради Михайло Лучечко, відвідав ДП “Сколівське лісове господарство”, яке здійснює свою діяльність на території п’яти територіальних громад, а саме: Сколівської, Козівської, Грабовецько-Дулібівської, Стрийської та Трускавецької.

Разом із головами територіальних громад ознайомилися із результатами господарювання лісівників у Любинцівському, Труханівському, Дубинському, Гребенівському та Зелем’янському лісництвах, де на протязі останніх п’яти років проводились рубки переформування, що базуються на принципах сталого, наближеного до природи лісівництва. Кінцевою метою цих рубок є формування змішаних багатоярусних різновікових лісів за участю ялиці, бука, модрини, ялини, клена-явора та інших деревних порід. Як зазначають експерти, такі ліси є біологічно стійкі до хвороб і шкідників, а також більш пристосовані до кліматичних змін.

Голова Стрийської районної ради Михайло Лучечко зазначив, що тепер такий спосіб господарювання є, як ніколи актуальним!

Та висловив подяку директору «Сколівського лісового господарства» Остапу Бойку за організацію робочого візиту.

Також було обговорено перспективи будівництва нових лісових доріг, які є частиною інфраструктури територій та необхідні для сполучення між населеними пунктами, зокрема Стрийського району.

Прес-служба Стрийської районної ради.