Приватне підприємство ІПМЦ "Бойківська Думка"

Поступово спорт на Сколівщині стає модним рухом

2 червня, у середу, в селі Коростів відбулось відкриття новозбудованого стадіону. Розпочався захід урочистим перерізанням стрічки Сколівським міським головою Миколою Романишиним. Також чиновник звернувся до присутніх з вітальним словом. Микола Стефанович побажав, щоб молодь щоденно працювала над собою і розвивалася, адже фізична сторона розвитку – база для розумової.

Міський голова переконаний в тому, що для того, щоб молодь розвивалася, їй потрібно створювати відповідні умови і направляти енергію у правильне русло. І, звичайно, з будівництвом таких об’єктів розвивається і село в цілому.

На урочистому відкритті були присутні староста села Коростів Інна Савчин та колишня голова Мирослава Свистун, які також привітали коростівчан з урочистим відкриттям спортивної споруди.
А тепер кілька слів про про те, як виникла ідея будівництва такого стадіону. Про це редакції газети розповів один із ініціаторів та організаторів цього проєкту, депутат Сколівської міської ради Василь Калинів. Міський обранець зазначив, що ідея будівництва сучасного стадіону виникла 4 роки тому. Саме стільки часу і будувався цей об’єкт. Тоді ідея була погоджена з головою Сколівської районної ради Миколою Романишиним, сільським головою села Коростів Мирославою Свистун і так вдалося запустити цей процес.

Щодо фінансування, то левова частка – це були кошти з обласного бюджету. Варто зазначити, що з мікропроєктами допомагав депутат Львівської обласної ради Олег Андрусишин. Також виділялись фінанси з районного та сільського бюджетів. Крім цього, велику частину витрат профінансував благодійний фонд « Покровська Брама». Василь Євгенович підкреслив, що колись давно в селі був стадіон і от організатори поставили собі за мету побудувати сучасний. Знайшли гарну локацію, яка б підходила для цього. Все те, що планували при будівництві виконали і навіть більше, бо власними силами зробили ще й благоустрій. Депутат також розповів, що надзвичайно позитивно до цього віднеслась сільська молодь, адже своє дозвілля вони зможуть проводити не за гаджетами, а на стадіоні, займаючись спортом.

Звичайно, на гарному сучасному спортивному об’єкті молодим людям буде приємно розвиватись та підтримувати себе в формі. А, як відомо, саме за дітьми наше майбутнє. А воно буде світлим тоді, коли вони будуть здоровими.

Ірина РУСИН.