Приватне підприємство ІПМЦ "Бойківська Думка"

Кришечки збери – дитині допоможи

1 червня в м. Сколе відбулась презентація соціально-екологічного проєкту «Кришечки збери – дитині допоможи». Ініціатором заходу була координатор цього проєкту волонтер Ярина Чичкевич.
Метою ініціативи є збирати пластикові кришечки від пляшок, а кошти від їх переробки віддавати на потреби важкохворих дітей. На заході були присутні Сколівський міський голова Микола Романишин, сколівчани та багато дітей, які принесли з собою чималу кількість кришечок. Найбільше кришечок принесли Максим Скільський та Вікторія Потокіна. Вони отримали за це в подарунок еко-торбинки.

Еко-інсталяція встановлена завдяки благодійним внескам сколівчан навпроти бібліотеки поблизу дитячого майданчика. Вона являє собою сітчастий металевий контейнер у формі серця. Туди можна вкидати чисті кришки від будь-яких пластикових пляшок, тетра-паків, дой-пакетів та інші кришки з маркуванням в трикутнику «2», «02», HDPE (за винятком кришок від банок кави, тюбиків зубної пасти і косметичних засобів). Кришки транспортуватимуть на переробку. Отримані кошти підуть на благодійність – допомогу важкохворій дитині.

До слова, це вже шостий такий контейнер на Львівщині. За словами координаторки проєкту Ярини Чичкевич, цей задум має одразу дві важливі місії: боротися із забрудненням довкілля пластиком та допомогти важкохворим діткам.

Марта ІЛЬНИЦЬКА.
Фото автора.