Приватне підприємство ІПМЦ "Бойківська Думка"

З бюджету Стрийського району виділили кошти на громади

Стрийська районна рада на своїй сесії 1 червня прийняла ряд важливих питань, які стосуються соціально-економічного розвитку громад району. Голова районної ради Михайло Лучечко зазначив, що голови громад попередньо скерували до ради свої пропозиції щодо фінансування, вони були розглянуті комісіями ради і винесені на сесію. Відтак, депутати проголосували за виділення коштів на:

Сколівщина – Козівській сільській раді на погашення заборгованості по заробітній платі працівникам закладів культури, що склалася на початок 2021 року; Сколівській міській раді на придбання автоматичного перемикального комунікаційного обладнання (резервний блок живлення).

Жидачівщина – Журавенській селищній раді на придбання обладнання для лабораторії КНП «Журавнівська МЛ»; Журавенській селищній раді на капітальний ремонт системи опалення в Монастирецькому КЗЗСО І-ІІІ ст.

Стрийщина – Стрийській міській раді на придбання електрорадіаторів та інших матеріалів для встановлення системи опалення в Народному домі с.Лотатники; Моршинській міській раді на оплату за спожиті енергоносії; Стрийській міській раді на придбання медичного обладнання (фіброгастроскопу) для відділення невідкладної екстренної медичної допомоги КНП Стрийської міської ради «Стрийська центральна районна лікарня»; Моршинській міській раді для будівництва Духовно-просвітницького центру в с.Довге; Стрийській міській раді для будівництва дороги в с.Пукеничі Стрийського району, по вул. Лесі Українки.

Миколаївщина – Розвадівській сільській раді для проведення капітального ремонту приміщень ФАПу та облаштування пандусу для ММГН в с.Держів; Миколаївській міській раді на капітальний ремонт покрівлі приміщення Народного дому с.Раделичі; Миколаївській міській раді на капітальний ремонт даху Народного дому с.Гірське; Миколаївській міській раді на облаштування спортивного майданчику зі штучним покриттям в с.Рудники; Тростянецькій сільській раді на придбання та монтаж камер відео-спостереження; дофінансування придбання квартири для сім’ї загиблого захисника України Василя Кіндрацького.

Розділля – Новороздільській міській раді на капітальний ремонт шатрового даху в Народному домі с. Тужанівці; Новороздільській міській раді на капітальний ремонт, заміну вікон та дверей Народного Дому с.Берездівці.

Прес-служба Стрийської районної ради.