Приватне підприємство ІПМЦ "Бойківська Думка"

Живи та міцній, наша прекрасна державо!

27 червня, у неділю, з нагоди 25-річчя Конституції України та Дня молоді на майдані Незалежності в м. Сколе відбувся святковий концерт, який організував відділ освіти, молоді та спорту Сколівської міської ради (начальник Віталій Решетняк).

Ведучими заходу були провідний спеціаліст відділу освіти Ліліана Іванютенко та вчитель української мови та літератури ОЗО «Сколівська академічна гімназія» Віра Безушко. Під звуки «Козацького маршу» юнаки внесли прапор на сцену. Прозвучав Державний Гімн України.

Вчитель історії Сколівського ЗЗСО №2 І-ІІІ ст. Наталія Ткачик розповіла про основні історичні аспекти та передумови прийняття Конституції. Зазначила, що шлях до цієї події був довгим і тернистим. Всі ці роки – то роки нашого воскресіння, єднання, осмислення своєї долі та історії.

Сколівський міський голова Микола Романишин привітав усіх з Днем Конституції. Підкреслив, що це свято укріплює націю, виражає дух народу, символізує його славне минуле, сьогодення й майбутнє. Це не лише Основний Закон, але серце і ядро подальшого розвитку і вдосконалення суспільства. Вона увійшла в життя держави як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України.
У виконанні гурту «Мелодія душі» ОЗО «Сколівська академічна гімназія» прозвучала пісня «Балада про Україну». Вірш «Присяга Україні» декламувала Вікторія Норичка.

Завдяки воїнам АТО сьогоднішнє свято мирно відзначають у багатьох куточках нашої держави. Пісню «Душа болить за долю України» заспівала вокальна група «Пролісок» Труханівського ЗЗСО І-ІІІ ст. Сьогодні поряд із державним святом ми відзначаємо День молоді. Україна вірить у свою талановиту і працелюбну молодь, яка матиме гідне життя і світлу долю. Анелія Корягіна, учениця Сколівського ЗЗСО №3 І-ІІІ ст. виконала пісню «Заспіваймо пісню за Україну».

Учениця Нижньосиневидненського ЗЗСО І-ІІ ст. Діана Кепич та учень Верхньосиневидненського ЗЗСО І-ІІІ ст. Володимир Кавка привітали всіх віршем «Ми – українці», а Софія і Настя Кіндратишини – піснею «Лише у нас на Україні». Учениця Корчинського ЗЗСО І-ІІІ ст. Марта Онуфрів декламувала вірш «Сьогодні свято на моїй землі».

Всіх присутніх порадували піснями учні Підгородецького ЗЗСО І-ІІІ ст. У виконанні Анастасії Дорошевич, яка акомпанувала собі на бандурі, прозвучала пісня «Україно мила», а тріо родини Лемків виконало пісню «Україно». Учениця Сколівського ЗЗСО №3 І-ІІІ ст. Ярина Шевчик заспівала пісні «Над Україною» та «Слава Україні».

Завершальним акордом святкового концерту став виступ вокального колективу «Тріоля» Центру дитячої та юнацької творчості (керівник Віра Рикавець). У їхньому виконанні прозвучали пісні «Вітальна» та «Хай на нашій землі».

Варто відзначити, що авторами сценарію та режисерами цього мистецького дійства були заступник директора з виховної роботи ОЗО «Сколівська академічна гімназія» Марта Павлишин та керівник гурткової роботи Наталія Король.

Марта ІЛЬНИЦЬКА.
Фото автора.