Приватне підприємство ІПМЦ "Бойківська Думка"

Дитинство – найкраща пора

1 червня, у вівторок, в Міжнародний день захисту дітей, на площі Т.Шевченка в м. Сколе відбувся творчий звіт Центру дитячої та юнацької творчості Сколівської міської ради.

Це багатопрофільний позашкільний навчальний заклад, де розвивають свої здібності обдаровані діти міста та ОТГ.На цьому мистецькому заході юні вихованці різних гуртків радісно, яскраво і самобутньо продемонстрували свої таланти і майстерність, які наполегливо вдосконалювали протягом року.

Ведуча Вікторія Норичка сердечно привітала всіх присутніх гостей, що завітали на свято. Священники о. Володимир Борис та о. Володимир Мисів благословили захід молитвою за дітей. Поліна Дашавська виконала пісню «Діва Марія», у якій зверталась до Богородиці з проханням взяти під свою опіку всіх дітей.

Як відлуння Пасхальних свят урочисто звучали вірші про Великдень у виконанні дітей-читців з драматичного гуртка (керівник Мар’яна Рець). Вокальний колектив «Тріоля» (кер. Віра Рикавець) заспівали пісні «Христос Воскрес» та «Воскресіння Христове». Під час співу великодніх гаївок діти з гуртка «Танцювальні барви» (кер. Галина Дем’яник) чудово доповнювали їх різними танцювальними елементами, тобто водили гаївки.

Сколівський міський голова Микола Романишин привітав усіх діточок зі святом, побажав, щоби росли здоровими та радісними, прославляючи вміннями і талантами свої родини та рідний край, а також гарно і з користю провели літні канікули.

Пісню «Дівчинка-суничка» заспівала Марта Корчинська, а Христина Рець виконала пісню «Співанка». Українці завжди шанували сім’ю: від батька до сина, від бабусі до онучки. Передаються ці духовні цінності й досі. Вихованка вокального гуртка Дарина Сухопляс привітала всіх піснею «Дякую тобі, матусю». Вокальний колектив «Тріоля» виконав пісню «Дитинства світ». Колектив «Танцювальні барви» виконав танець «Чорні очка».

Слово для привітання надали директору ЦДЮТ Роксолані Британ, яка привітала усіх вихованців та педагогів Центру, побажала їм подальших успіхів та натхнення у творчості. Відтак разом з Миколою Романишиним вручила грамоти, дипломи і подяки талановитим гуртківцям та їхнім наставникам. Зокрема, дипломом ІІІ ст. нагородили переможця Всеукраїнської виставки-конкурсу «Знай і люби свій рідний край» (2020 р.) Аліну Заревич – вихованку гуртка художньої вишивки (кер. І. Юзефів). Диплом І ст. отримала переможниця цього ж Всеукраїнського конкурсу у 2019 році Діана Бажан з гуртка художнього в’язання (кер. І. Герман).

Грамоти за участь і призові місця в обласних виставках і конкурсах різного спрямування отримало чимало вихованців ЦДЮТ: Вероніка Карпінець, Вікторія Романович, Соломія Гриб, Анастасія Мицик, Роксолана Миргород, Аліна Заревич, Богдан Савуляк, Іванна Марголич, Кароліна Дьорка, Софія Рець, Дарина Ленів, Ірина Борис, Діана Бажан, Дарина Паньків, Марія Бандерич, Софія Пелих, Ерік Гнатишин, Дмитро Станковський, Тетяна Явдик, Христина Рець, Софія Місюна, Романа Мирошниченко, Анна Яциник, Анастасія Тренич, Аліна Ільницька, Артур Шекмар, Денис Шекмар, Евеліна Мацьків.
Грамоти і подяки вручили також педагогам ЦДЮТ: Роксолані Британ – керівнику екологічного гуртка та паперопластики, Мар’яні Рець – керівнику гуртків «Народна лялька», «Вироби з шовкових стрічок» і драматичного, Ірині Герман – керівнику гуртків «Майстерня подарунків», бісероплетіння та художнє в’язання, Вірі Рикавець – керівнику вокального гуртка «Тріоля», Ірені Юзефів – керівнику гуртків «Художня вишивка» та «Фітодизайн» і методисту Ярославі Чудійович.

Варто відзначити також професіоналізм інших працівників ЦДЮТ: Наталії Ткачик – керівника історико-краєзнавчого гуртка, Галини Дем’яник – керівника танцювального гуртка, Галини Паращак – керівника гуртка «Умілі руки», Володимира Лучинця – керівника гуртка з настільного тенісу та шахів, вихованці якого часто їздять на змагання та виборюють призові місця, а також акомпаніатора Романа Лесишина, який забезпечує музичний супровід на всіх святах та концертах ЦДЮТ.

Директор історико-краєзнавчого музею «Сколівщина» Тетяна Зінкевич привітала всіх діток зі святом, побажала їм щасливого дитинства та вручила колективу ЦДЮТ подяку за активну, плідну і творчу співпрацю з музеєм у підготовці до різних виставок.

Завершився захід піснею «Хай на рідній землі», яку виконали всі вихованці ЦДЮТ. Також на сцену запросили випускників, які певний час прожили у світі творчості, змагалися і перемагали, презентували себе і отримували визнання і нагороди. Через слово, пісню, танець, чудові вироби віддавали шматочок своєї душі.

Марта ІЛЬНИЦЬКА.
Фото автора.