Приватне підприємство ІПМЦ "Бойківська Думка"

Герої живуть серед нас

Депутат від Європейської Солідарності Сколівщини, мешканець с. Нижня Рожанка Славської ОТГ, ветеран АТО, захисник Донецького аеропорту Ігор Іванищів нині заліковує тілесні і душевні рани активною політичною роботою.

За свою відвагу, сміливість, патріотизм отримав ряд військо­вих нагород, а також звання По­чесного громадянина Сколівсько­го району.

Війна ще досі гострим лезом ятрить душу, а у його вухах від­лунює кричуще: «Не стріляти на своїй землі!». Знає, це страшно бути мішенню.

З Майдану в Києві навесні 2014 р. він, у складі доброволь­ців, вирушив на схід. За плеча­ми – Донецький аеропорт, кро­вопролитні бої, наскрізне пора­нення, госпіталь і чудо зцілення. Буквально, перед своїми очима він бачив чорного Ангела смер­ті, що сіяв численні втрати, втра­ти, втрати…

Пережитий жах війни не зу­пинив бажання воювати за рідну землю і до 2017 року він прой­шов фронтовими дорогами Пісків, Авдіївки, Красногорівки, Широ­киного, Водяного, Тоненького… Знайшли Героя заслужені наго­роди, відзнаки, ордени, та не це його тішить.

Кожен ранок він починає із новин з АТО. Там і досі воюють його побратими. А він продовжує свої бої у рідному селі, громаді, виконує депутатські обов’язки, здійснює волонтерську працю, заохочує до благодійництва од­носельців і можновладців, спра­вами підтверджує, що від кожно­го з нас багато залежить!

Щоразу всім нагадує: «Не має­мо права забувати про війну! Там, під ворожим прицілом, наші бра­ти і сестри. Їм потрібна наша під­тримка і надійний тил!»

25 січня у Міністерстві у спра­ві ветеранів України АТО в Ки­єві Ігор Іванищів разом зі свої­ми побратимами зі Сколівщини та Львівщини отримав офіційне посвідчення Учасника Бойових Дій, відкривши нову сторінку за­слуг героя АТО.

Вітаємо тебе з цією визначною подією, воїне! Хай мир в Україні настане якнайшвидше, побрати­ми живими і здоровими повер­нуться додому, і тобі снитимуть­ся лише спокійні сни.

Микола РОМАНИШИН,

політична партія

«Європейська Солідарність».