Приватне підприємство ІПМЦ "Бойківська Думка"

Входження до НАТО – логічний крок України як складової Євроатлантичної цивілізації

Входження до НАТО сприятиме підвищенню рівня життя українських громадян, оскільки це відповідає стандартам, що притаманні всім членам Альянсу. Відбуватиметься швидке формування потужного середнього класу як основи євроатлантичної моделі розвитку. Нині його прошарок в Україні ледве дотягує 20% і до того ж, за європейськими стандартами, наш середній клас лише умовно можна віднести до цієї категорії людей. Зі вступом до НАТО виникнуть величезні можливості для економічного розвитку та залучення інвестицій в Україну, яких вона сьогодні позбавлена. Будуть створені умови для урізноманітнення джерел постачання нафти й газу, оскільки не існуватиме перепон у формуванні спільних систем транспортування енергоносіїв із Туреччиною, Польщею, Словаччиною та іншими державами – членами НАТО. Наша молодь зможе масово здобувати вищу освіту в провідних європейських університетах.

Варто зазначити, що жодна з країн, які утворили НАТО або потім до нього приєдналися, не виявили бажання вийти з цієї організації. Натомість ми бачимо чергу нових країн, що планують вступити до Альянсу. Подібні процеси є свідченням того, що НАТО не переживає кризу, а навпаки, динамічно розвивається. А ті країни, які долучаються до Альянсу, дістають можливість захистити свої національні інтереси, територіальну цілісність та суверенітет, отримують новий імпульс для розвитку і формування модерних стандартів свого життя.

Сьогодні Україна майже готова до вступу в НАТО. Ми успішно проходимо фазу Інтенсифікованого діалогу і в найближчій перспективі можемо набути повного членства в Організації. Саме з цього й потрібно починати наш шлях у євроатлантичну спільноту.