Приватне підприємство ІПМЦ "Бойківська Думка"

Андрій Ткачик: «Прагну бути взірцевим старостою для жителів Славської громади»

Нещодавно на Маківці вшанували воїнів січового стрілецтва, полеглих у боротьбі за волю України. Учасники заходу поклали квіти до Меморіалу та запалили лампадки. Також відбулось нагородження почесною відзнакою Степана Бандери «За відданість Христовій Церкві і Україні, за заслуги в національно-визвольній боротьбі і розбудові Української держави». Таку нагороду вручив капелан Львівського Крайового Братства УПА о. Михайло Нискогуз старості сіл Тухля, Головецько, Пшонець, Либохора Андрію Ткачику. Це людина, яка без перебільшення користується великою повагою та авторитетом серед жителів громади і далеко за її межами. Андрій Харитонович впевнений, що ця відзнака є добрим стимулом наполегливо працювати і далі на благо громади. Також староста зазначив, що прагне бути взірцем для своїх земляків і продовжувати боротьбу наших попередників з російськими окупантами. Варто відзначити, що Андрій Харитонович є патріотом не тільки на словах, адже був активним учасником Революції Гідності, а згодом кілька років захищав Україну від ворогів на Сході держави.

Цікавим є той факт, що Андрій Ткачик більше 10 років тому створив Історико-краєзнавчий музей Героїв Маківки. Адже саме з неї розпочалась слава українського стрілецтва. Більшість експонатів, які знаходяться в музеї, це речі Січових Стрільців. Засновник культурно-просвітницького закладу викопує їх у горах на місцях боїв.

До слова, кілька днів тому Андрій Харитонович отримав ще одну нагороду – почесну медаль за продовження боротьби ОУН та УПА. Хочеться щиро привітати та подякувати нашому земляку за активну і тверду громадянську та життєву позицію. Бажаємо сил та енергії надалі працювати на благо громади.

Ірина РУСИН.