Приватне підприємство ІПМЦ "Бойківська Думка"

Універсальна рослина — чорний кмин

Упродовж багатьох років на території Крушельницького лісництва вирощується лікарська сировина. Зараз уже маємо гісоп, ехінацею пурпурову, календулу (нагідки), шавлію, лаванду і різні види м’яти. Та на цьому не зупиняємося і в пошуках нових видів у рамках проєкту «Збереження карпатських пралісів» цьогорічної весни було придбано насіння чорного кмину.

Всесвітньо відома і улюблена багать­ма спеція — чор­ний кмин — може бути не тільки приємним до­повненням до страв, а ще й чудовими ліками від багатьох недуг.

Насіння чорного кми­ну – прекрасний імуно­модулятор завдяки вміс­ту омега-кислот. Це ще й дієвий антиоксидант­ний, вітамінний комп­лекс. Олія з кмину має протипухлинні власти­вості. Лікарські власти­вості цієї рослини відо­мі уже вісім тисяч років. Насіння знаходили на­віть в усипальницях єги­петських фараонів і на­зивали «шантит». Навіть біблійні пророки казали, що кмин лікує усе, крім єдиної хвороби – смерті.

Чорний кмин, або ще “чорнушка”, підвищує іму­нітет, зменшує ожиріння, запобігає хворобам сер­ця і судин, є безпечним стимулятором енергії, а, головне, – подовжує жит­тя. Зернята кмину гірку­ваті на смак, мають мус­катний аромат. Найкра­ще їх змолоти в кавовому млинку і вживати перед їдою. Якщо ви протягом тижня з’їсте 100 грамів порошку із насіння чор­нушки, то рік застуди вас оминатимуть. Розмеле­ний кмин необхідно ре­тельно перемішати з ме­дом у співвідношенні 1:1 і зберігати в непрозорій щільно закритій посуди­ні. Споживати вранці по 1 столовій ложці для до­рослих і по 1 чайній лож­ці для дітей.

Насіння чорного кми­ну варто їсти людям з ослабленим імунітетом. Він також посилює ста­теву функцію і збіль­шує ймовірність зачат­тя, а ще посилює сечо­гінну дію і вироблення жовчі, сприяє травлен­ню і знижує підвищену кислотність шлунково­го соку. Ті, хто вживає чорнушку, успішно дола­ють інфекційні хвороби.

Настій насіння кмину застосовують для ліку­вання бронхітів та пнев­моній. Відвар п’ють по 0,5 склянки 3-4 рази на день за 15-20 хвилин до їди. Це розширює брон­хи та допомагає при від­харкуванні. Детальніше про лікувальні властивос­ті чорного кмину мож­на дізнатися із публіка­цій в мережі “Інтернет”.

Чай із чорного кмину поліпшує функції ШКТ і загальний стан організ­му, допомагає впорати­ся із застудами, збільшує вироблення молока у го­дуючих, підвищує життє­вий тонус і мозкову діяль­ність, зміцнює імунітет. Щоб його приготувати, потрібно просто в поло­вину склянки окропу ви­сипати чайну ложку ме­леного насіння, дати чаю постояти близько деся­ти хвилин і додати тро­хи меду. Пити його реко­мендується двічі на день.

А унікальність чор­ного кмину полягає ще в тому, що його радять вживати під час проти­ракової терапії та ауто­імунних хворобах.

Ігор КОРЧИНСЬКИЙ, помічник лісничого

Крушельницького лісництва НПП  «Сколівські Бескиди».