Приватне підприємство ІПМЦ "Бойківська Думка"

Веломарафон у Львові

27 вересня у Львові від­булась одна з наймасштаб­ніших подій велосезону в Західній Україні — вело­пробіг «Львівська Сотка. Осінь-2020», яку двічі на рік організовує «Lviv Bicycle Club».

Після реєстрації учасників розпочалось урочисте від­криття забігу на площі Ри­нок, звідки велосипедисти проїхали вулицями Львова до місця початку дистан­ції. Старт веломарафону був у с. Сокільники. Проїхав­ши 100 км через Наварію, Пустомити, Липники, Ми­лятичі, Вільховець, Бібрку, Стрілки, Стоки, спортсме­ни фінішували в с. Жирівка Пустомитівського району.

Брали участь у цьому ве­лозабігу також чотири спортс­мени з клубу «Velo Skole»: Матеуш Грохля, Анатолій Герасимов, Себастьян Чор­ба зі Сколе та Олег Стефа­нишин з Гребенова. Всього в марафоні змагались по­над 400 учасників.

Варто відзначити, що це не змагання на час. Пере­можцем вважається кожен, хто фінішував, вклавшись у відведений ліміт часу (7 го­дин). Однак, майже всі ве­лосипедисти зуміли проїха­ти дистанцію 100 км за 3-4 год, а найшвидші за 2,5 год. Результати тих, хто фінішує першими, є добрим моти­ватором для усіх, хто праг­не випробувати свої сили.

Навіть несприятливі по­годні умови цього дня не були перешкодою для люби­телів двоколісного. Попри дощ, вітер та лише +9оС, професійні спортсмени та аматори подолали цей важ­кий марафон.

Всі учасники змагання висловлюють вдячність орга­нізаторам за підготовку тра­си, видачу стартових паке­тів та частування бограчем і львівським пивом після фі­нішу. Всіх фінішерів нагоро­джували пам’ятними меда­лями із зазначенням імені, прізвища та часу, за який спортсмен подолав дистан­цію, торбинками, магніти­ками та іншими сувеніра­ми від споносорів.

Марта ІЛЬНИЦЬКА.